Algirdas Karalius

Sveiki,

Mano vardas Algirdas Karalius ir aš daugiau kaip 30 savo gyvenimo metų skyriau paieškai atsakymo į paprastą klausimą: kodėl vieni žmonės sėkmingi, o kitiems nuolatos nesiseka?

Vidurinėje mokykloje išmokaus skaityti, rašyti ir… abejoti savo jėgomis. Medicinos akademijoje susipažinau su žmogaus kūno sandara ir ligomis, tačiau nieko nesužinojau apie sveikatą.

Penkerius metus dribdamas Švedų konsultacinėje kompanijoje “Mercury International” išmokau pardavinėti. “Berlin-Chemie/Menarini Group” penkerius metus buvau atsakingas už vidinius mokymus 14 pasaulio šalių. Čia išmokau mokyti kitus. Kitus penkerius metus pralediau kaip nepriklausomas verslo konsultantas. Teko mokyti daug aukščiausio lygio vadovų, vadybininkų, pardavėjų. Daugelis jų patys tapo gerais mano mokytojais.

Apvažiavau daugiau nei 50 pasaulio šalių, asmeniškai susitikau su žinomiausiais sėkmės mokytojais, perskaičiau tūkstančius knygų apie sėkmę ir padariau pakankamai daug klaidų, kad priartėčiau prie atsakymo, kurio taip ilgai ieškojau.

Per šį laikotarpį įsisavinau pagrindinę verslo pamoką: kiekviena sėkmė, kaip ir nesėkmė, turi savo struktūrą ir dėsningumą. Įkūriau Mokymų korporaciją, kuri atstovauja žinomiausius pasaulio mokymų centrus. Šiuo metu turiu unikalią galimybę mokytis pas geriausius verslo sėkmės mokytojus ir įgyta patirtimi dalintis su žmonėmis įvairiose šalyse.

Per 25 profesinės veiklos metus baigiau 12 skirtingų pardavimų mokyklų, studijavau vadybą įvairiose pasaulio šalyse. Tačiau vertingiausias žinias gavau iš “Gatvės mokyklos”, t.y. realaus gyvenimo mokyklos, kurios dėsniai dažnai radikaliai skiriasi nuo dėstomų dalykų akademiniame verslo pasaulyje. Dabartinis mano kredo: netikėk jokiais standartais, tikėk tuo,kas išbandyta paties ir tikrai veikia.

Esu laimingas žmogus, nes turiu viską, ko laimei reikia: pakankamą kiekį problemų, tvirtą šeimą, gerus draugus, gyvenu ten, kur visuomet norėjau. Tikiuosi, jog turiu dar šiek tiek laiko įgyvendinti pagrindinį savo gyvenimo tikslą: noriu padėti kuo daugiau žmonių įgyvendiunti jų svajones…

 

Algirdas Karalius – jau 20 metų yra ryškiausias Lietuvoje motyvacijos ir sėkmės psichologijos mokytojas, lyderystės psichologijos ir pardavimų ekspertas, vienas žymiausių Lietuvos verslo konsultantų, įkvepiantis oratorius.

  • Pasaulio atminties čempionatų (The World Memory Championships) oficialus atstovas Lietuvoje
  • Inovatyvios mokymo sistemos Ergonomix Learning©pradininkas Lietuvoje,
  • pirmojo Lietuvoje Sėkmės universiteto įkūrėjas.
  • Unikalaus užsienio kalbų mokymo „Kolibrio metodas“
  • Pirmasis Europoje tapo “Harvard Business School” sertifikuotas treneris.
  • Pirmasis Lietuvoje sertifikuotas eriksoninės hipnozės meistras.
  • Sertifikuotas Kanados NLP (neurolingvistinio programavimo) instituto treneris.
  • Didžiausios pardavėjų bendruomenės Lietuvoje “Pardavėjų Klubas” įkūrėjas.
  • Įkūrė tarptautinę mokymų korporaciją “Verslo poligonas”.

 

 

Gaukite Algirdo Karaliaus video "Kaip viską suspėti"

Atsiliepimai

Didžiausias drugio efekto poveikis- praplėstos ribos ir spyris- pradėti daryti tai, ką atidėliojau... Man buvo nauja tai, kad būnant namuose ir savo kasdienybėje, vyko webinarai, darbas su savim, ir sąlygom, ir aplinkybėm visokiom! Jesss ... Wau... nu labai faina ir AČIŪ dar ir dar!
Dalia, 42 m.

Gaukite Algirdo Karaliaus video "Kaip viską suspėti"

x
Visos teisės saugomos © "Drugelio efektas" Vilnius